Mistrzostwa Polski No-Gi dobiegły końca do sukcesu Moniki Markowskiej, która zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w wadze -66,5kg. nasi reprezentanci dołożyli kilka medali. Jeszcze tego samego dnia Sławomir Głowacki został wicemistrzem polski białych pasów - 79.5 kg masters, do pełni szczęścia zabrakło bardzo niewiele ponieważ walkę finałową Sławek przegrał przez wskazanie. W niedziele startowały kolorowe paski - Jan Wallus zgarnął srebro w brązowych pasach - 67.5 tuż za nim z brązowym medalem skończył rywalizacje Tomasz Smiechrzalski. Filip Sadowski również był trzeci. Jakub Pacholski zajął drugie miejsce w niebieskich - 61.5 kg, a Jędrzej Kubski trzecie w open czarnych pasów. Kilku naszych zawodników mimo kilku wygranych walk nie załapali się na podium ale wszyscy startujący pokazali ładne Jiu-Jitsu dzięki czemu o przyszłe sukcesy możemy być spokojni.