Wczoraj na hali UAM w Poznaniu odbyła się IX edycja Mistrzostw Polski BJJ. Najbardziej prestiżowych i uznanych zawodów grapplingowych w Polsce. Pierwszego dnia zawodów rywalizowały białe i niebieskie pasy wśród nich nie zabrakło oczywiście zawodników Gameness Team. Warty odnotowania jest fakt że liczba startujących w tym roku wynosiła prawie 1200 osób, a ilość walk które trzeba było stoczyć aby choć dostać się do strefy medalowej była bardzo duża.
Nie przeszkodziło to jednak naszym reprezentantom w sukcesach. Paweł Korpowski został mistrzem polski BJJ w białych - 70, Piotr Osuch wywalczył srebro w białych - 88 a Maciej Kaczmarek w tej samej kategorii uplasował się tuż za nim z brązowym medalem. Oprócz nich udział wzięło także kilku innych, naszych zawodników lecz nie dostali się do strefy medalowej.

Wielkie gratulacje dla medalistów i słowa uznania dla wszystkich którzy zostawili wczoraj trochę zdrowia na macie !!!