9 marca zostały rozegrane IV Otwarte Mistrzostwa Polski Gold Teamu w brazylijskim jiu-jitsu i amatorskim MMA. Jak zwykle na listach startowych nie zabrakło zawodników Gameness Team.

W kategorii niebieskich pasów adult do 64 kg, najmniejszych szans nie dał rywalom Aleksander Marczewski, który obydwie walki zakończył szybkimi poddaniami, w rezultacie zdobywając złoty medal. W niebieskich pasach junior –76 kg, triumfował Gniewomir Wiśniewski. W finale odklepał on swojego rywala duszeniem. Robert Jabłoniowski wygrał pierwszą walkę, ale uległ w półfinale na punkty i ostatecznie zajął 3. miejsce w niebieskich pasach adult -76kg. Trzecie miejsce również przypadło Adamowi Miszczakowi, który startował w białych pasach adult -88 kg. Adam wygrał dwie walki na punkty, jednak w trzeciej półfinałowej musiał uznać wyższość rywala. Z kolejnym brązowym medalem wrócił z zawodów Paweł Kopowski, który debiutował w kimonach w kategorii białe pasy -70kg.

Z kolei, w turnieju MMA Daniel Orczykowski wygrał wszystkie swoje walki i stanął na I miejscu podium kategorii -70kg! W tej samej grupie - po udanej rywalizacji - III miejsce zajął Krzysztof Jasik. Ostatnim zawodnikiem Gameness Team'u, który rywalizował w formule MMA był Mariusz Jaworski. Turniej zakończył ze srebrnym medalem w kategorii do 82,3 kg.

Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko i pokazali ducha walki. Każdy startujący niezależnie od wyniku zdobył cenne doświadczenie. Na koniec dziękujemy wszystkim, którzy zasiedli na trybunach i dopingowali kolegów.