W ostatni weekend w Komornikach pod Poznaniem rozgrywany był IV Puchar Wielkopolski w BJJ oraz I Turniej Amatorskiego MMA dla młodzieży i dorosłych pod nazwą "Panteon Mistrzów I".

Podczas tego turnieju w akcji mogliśmy zobaczyć naszych zawodników. Warto podkreślić iż z zawodów wszyscy wrócili z medalami.

Bardzo ładnie zaprezentowała się Agnieszka Kowalska, która wystartowała w formule amatorskiego MMA. Agnieszka w swojej walce pokazała bardzo ładna walkę której nie powstydził by się żaden zawodowy zawodnik, wygrała w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców. Kolejnym zawodnikiem, który bardzo dobrze zaprezentował się w formule MMA był Jakub Pacholski stoczył on trzy pojedynki dwa wygrywając przez decyzję i jedną przez duszenie trójkątem tym samym wygrywając turniej do 65kg.

Później przyszła kolej na naszych zawodników BJJ, którzy także pokazali się z bardzo dobrej strony w większości wygrywając wszystkie swoje walki przez piękne poddania. Dwa złota przywiózł Aleksander Marczewski wygrywając w formule Gi i NO GI niebieskich pasów w kat. -61kg. Błażej Śmigielski również wywalczył złoto w kat. niebieskich pasów NO GI -79,4kg. Kolejnym medalistom został Adam Miszczak zdobywając złoto w kat. NO GI -85,5kg. białych pasów i brąz GI 85,5kg. Na koniec jedne z ostatnich walk turnieju toczyli Piotr Osuch zdobywając dwa brązowe medale w kat. białych pasów GI i NO GI oraz Maciej Kaczmarek złoto w kat. białych pasów -79,5kg NO GI.

Wyniki zawodów:

I miejsce NO GI niebieskie pasy -61.5 - Aleksander Marczewski
I miejsce GI niebieskie pasy -61.5 - Aleksander Marczewski
I miejsce NO GI niebieskie pasy -79,5 - Błażej Śmigielski
I miejsce NO GI białe pasy -85.5 - Adam Miszczak
III miejsce GI białe pasy -85,5 - Adam Miszczak
III miejsce NO GI białe pasy -79,5 - Piotr Osuch III miejsce GI białe pasy -79,5kg - Piotr Osuch
I miejsce NO GI białe pasy -79,5- Maciej Kaczmarek

Bardzo dobrą formą popisali się także zawodnicy z sekcji Gameness Team w Mosinie zdobywając:

Maciej Depczyński złoto kat gi i złoto kat nogi
Gniewko Wiśniewski złoto kat gi i brąz kat nogi
Patryk Rychel brąz kat gi i srebro kat nogi
Nathaniel Radowicz złoto kat gi

Gratulacje

Copyright © 2009 - 2015 Gameness Team
Wykonanie Agencja Reklamowa Krea Studio | Projekt logo Studio Esjot